ViTalents

Aplikuj


 

W ramach "Zdrowotności Integralnej",  program Profilaktyka i Rehabilitacja Ścieżek  Karier oferuje ćwiczenia i terapię rozwojową - prowadzone sprawdzoną metodą  ©TALENTYplus. Spotkania-sesje realizowane są w formule instruktaż-mix: zarówno indywidualnie, parami jak również grupowo i zespołowo /np. spotkania dla pracowników firm/.

Pierwszy krok aplikacyjny

Drogą mailową lub telefoniczną Osoba-Pacjent-Podopieczny /świadomie nie używam słowa "Klient"/  przekazuje ViTalents konkretne INFORMACJE o swoich potrzebach, oczekiwaniach, celach związanych ze ścieżkami karier, rekrutacją, zagubieniem sensu swojego życia, patologiczną sytuacją w firmie, zdrowotnym SOS - "i co dalej?"

ROZMOWA APLIKACYJNA

Przed umówieniem się telefonicznie na spotkanie aplikacyjne, bądź przygotowany do udzielenia krótko informacji na tematy podane poniżej:

  • Twoje wykształcenie - formalne, dodatkowe umiejętności, kursy
  • Twoje aktualne zajęcia:
    - praca etatowa
    - aktywność pozaetatowa
    - hobbystycznie - wolontaryjnie

Dane o które prosimy podczas rozmowy aplikacyjnej są nam potrzebne WYŁĄCZNIE do pełniejszego zrozumienia Państwa decyzji o przystąpieniu do Programu i do przygotowania się do spotkania. Nie są przez nas gromadzone ani nie będą nikomu udostępniane.


 

Drugi krok aplikacyjny

Po wstępnym rozpoznaniu diagnostycznym, ViTalents  proponuje mailowo lub telefonicznie sesję ćwiczeniowo-terapeutyczną, startując od zagadnień priorytetowych. ViTalents uzgadnia sprawy finansowe z daną konkretnie Osobą-Pacjentem-Podopiecznym, z wyraźnym zaznaczeniem o uregulowaniu wspólnie ustalonej płatności gotówką /!/ zaraz po rozpoczęciu spotkania-sesji. ViTalents wydaje rachunek zaraz po dokonaniu wpłaty.

Trzeci krok aplikacyjny

Umówienie dogodnego terminu i miejsca spotkania-sesji, dogodnej godziny - z uwzględnieniem rozpiętości godzin spotkania /ok. 2,5- 3 h;  przyjezdni 3,5- 4 h/.
ViTalents przekazuje  informację, co dana Osoba ma jeszcze wykonać przed spotkaniem-sesją i z czym ma przyjść, w zależności od Jej konkretnych potrzeb - np. CV po polsku, bo trudniej jest je pisać lub wyrób zrobiony własną ręką, etc.

Czwarty krok aplikacyjny

- STARTUJEMY !!!

ViTalents - logo

Joanna Szafrańska-Sałajczyk
ViTalents

Warszawa

telefon:  +48 603 757 768
mail: joanna@vitalents.pl

Jeśli potrzebujesz więcej informacji - zadzwoń lub napisz, jestem do dyspozycji. Wspólnie ustalimy CZY i JAK mogę Ci pomóc.

Zapraszam do kontaktu

Pola formularza oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Kopię wysłanej wiadomości otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu.

Zapisz moją wizytówkę

Ten obrazek z kodem QR zawiera wszystkie moje dane kontaktowe w formacie VCard:

ViTalents - wizytówka

 

© 2015   ViTalents 
projekt: 24x36.pl