ViTalents

O nas


ViTalents - inspiruje do korzystniejszego spojrzenia na siebie, współgrającego z etapami życia, szczęśliwym Partnerstwem, zdrową egzystencją itp.

ViTalents - wspomaga też rozstawanie się z tym co blokuje zdrowe, szczęśliwe życie. Pomaga również gdy występują zaburzenia psychosomatyczne -  kiedy coś nie jest tak z relacyjnością, zatrudnieniem i tak po prostu z egzystencją (zrobiono staż w temacie wymienionych zaburzeń).

.


ViTalents - Joanna Sałajczyk

Joanna Szafrańska-Sałajczyk

Socjolog, doświadczony manager – od kierownika działu do członka zarządu, w tym HR. Wieloletni nauczyciel akademicki /Politechnika Warszawska, Akademia Finansów/.
Doświadczony konsultant – strateg kariery, pomysłodawca "zatrudnienia swoich talentów". Przewodnik duchowy – ekspert mechanizmu działania spełnionego życia /„Kierownictwo Duchowe” – absolwent UKSW/ a także instruktor kariery Dojrzałych 50plus oraz relacji z Dziećmi dorosłymi.

Joannę fascynuje / łac. fascinatio - oczarowanie/:

  •  odkrywanie talentów
  •  mocnych stron
  •  drogi życiowej właściwej danej Osobie
  •  prowadzenie człowieka krok po kroku – do jego prawdziwej tożsamości i nadawania sensu jego własnemu życiu oraz
  •  wspieranie ludzi w projektowaniu nowej wizji siebie i własnego życia

Joanna jest autorką publikacji poświęconej powyższej tematyce w zeszytach karmelitańskich nr 3/44/2008 pod tytułem: „Jak być wiernym sobie? - Powołaniu, talentom, darom”, jak również autorką  „Filozofia zarządzania a jakość potencjału kadrowego – wzajemne uwarunkowania w aspekcie konkurencyjności”,  pozycji SGH pod red. H. Brdulak „Wspólna Europa - Międzynarodowa konkurencyjność polskich przedsiębiorstw" /1999/.
W 2001 i 2012 roku została nagrodzona przez Związek Banków Polskich honorowym odznaczeniem za: prace nad standardami kwalifikacyjnymi i edukacyjnymi w polskiej bankowości oraz za udział w dziele rozwoju bankowości w naszym kraju.

W 2016 roku w ramach Politechniki Warszawskiej prowadziła autorski program z zakresu Rozwoju Kompetencji Osobistych (RKO).

 

ViTalents - logo

Joanna Szafrańska-Sałajczyk
ViTalents

Warszawa

telefon:  +48 603 757 768
mail: joanna@vitalents.pl

Jeśli potrzebujesz więcej informacji - zadzwoń lub napisz, jestem do dyspozycji. Wspólnie ustalimy CZY i JAK mogę Ci pomóc.

Zapraszam do kontaktu

Pola formularza oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Kopię wysłanej wiadomości otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu.

Zapisz moją wizytówkę

Ten obrazek z kodem QR zawiera wszystkie moje dane kontaktowe w formacie VCard:

ViTalents - wizytówka

 

© 2015   ViTalents 
projekt: 24x36.pl